Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka szkolna do Sobkowa

5 czerwca dzieci z klasy 0 a wybrały się na wycieczkę do Sobkowa. Słoneczna pogoda zachęcała do podróży w "nieznane".

Po przybyciu na miejsce dzieci podziwiały Zamek Rycerski położony nad brzegiem rzeki Nidy. Na miejscu czekało wiele atrakcji: jazda konna, przejażdżka wozem konnym po najbliższej okolicy oraz przejażdżka łodzią po Nidzie.

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się pokazy sokolnicze. Dzieci mogły z bliska obejrzeć ptaki drapieżne: sokoła wędrownego, myszołowa i sowę płomykówkę. Opiekun ptaków w ciekawy sposób przybliżył tryb życia ptaków i ich zwyczaje. Na koniec dzieci z apetytem zjadły kiełbaski z grilla. Każdy zakupił sobie pamiątki, aby mile wspominać chwile spędzone w uroczym Sobkowie. 

Dobre humory świadczyły o zadowoleniu dzieci z udanej wycieczki klasowej.

zerowka_sobkow2017_1.jpg - 100.73 KB

zerowka_sobkow2017_2.jpg - 116.88 KB

zerowka_sobkow2017_3.jpg - 118.57 KB

Renata Magdalena Mielowska
czerwiec 2017

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!