Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Zeróweczka "a" o ząbki dba

28 marca dzieci z klasy 0 "a" wystąpiły w przedstawieniu o tematyce prozdrowotnej pt. "Żeby zdrowym być, trzeba zęby myć...".

W pięknej, leśnej scenerii krasnoludki, Śnieżka oraz zwierzątka leśne zachęcały uczniów do dbania o uzębienie oraz o higienę całego ciała. Występ był przeplatany tańcami i piosenkami o tematyce prozdrowotnej. Po występie dzieci otrzymały gromkie brawa.

Pragnę także gorąco podziękować rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów oraz za pomoc w realizacji przedstawienia. Nawyki prozdrowotne to doskonała inwestycja w przyszłość dziecka. Warto od najmłodszych lat kształtować u dziecka poczucie odpowiedzialności za kondycję psychofizyczną.

zeby2017_1.jpg - 92.17 KB

zeby2017_2.jpg - 99.88 KB

zeby2017_3.jpg - 90.52 KB

zeby2017_4.jpg - 99.80 KB

Renata Mielowska
marzec 2017

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!