Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

"Kartka urodzinowa dla Nikosia"

Z inicjatywy klasy VIC uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji "kartka urodzinowa dla Nikosia".

Nikodem Śledź jest jedenastoletnim uczniem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie. 17 kwietnia obchodzi urodziny i jego największym marzeniem jest otrzymać jak najwięcej urodzinowych kartek. Dziewczęta z klasy VIC postanowiły zaangażować wszystkie klasy, dlatego też zwróciły się z prośbą aby chętne dzieci przygotowały takie kartki. Można było kupić gotową lub przygotować własnoręcznie laurkę. Większość dzieci postawiło na rękodzieło i powstały przepiękne urodzinowe karty. Wszystkie życzenia zostały dzisiaj zapakowane do wspólnej koperty i wysłane pod wskazany adres. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i pracę. Mamy nadzieję że sprawimy miłą niespodziankę Nikosiowi i chociaż w małym stopniu przyczynimy się do spełnienia jego urodzinowego marzenia.

Lucyna Kozłowska
kwiecień 2016

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!