Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Finał konkursu plastycznego pn. „Eko-ludek” – sławny człowiek w Kielcach

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły oddziału przedszkolnego wzięli udział w konkursie plastycznym pn. „Eko-ludek” – sławny człowiek V edycja. Dzieci wykonywały swoje prace z materiałów ekologicznych.

 

Spośród wielu ciekawych i oryginalnych zostały wysłane dwie prace.

W kategorii 5-latki – „Justyna Kowalczyk”

Praca wykonana przez: Anię Cieślak, Maksymiliana KarczaRafaela Onijde

W kategorii 6-latki – „Mikołaj Kopernik”

Praca wykonana przez: Maję Brych, Weronikę WielogórskąPolę Jędrusiak.

Postanowieniem Komisji Konkursowej Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych praca plastyczna „Mikołaj Kopernik” znalazła się w finale. Uroczysty finał konkursu, podczas którego wręczone zostały nagrody dla Finalistów odbył się 20 listopada w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Było to wielkie wyróżnienie i przeżycie dla nagrodzonych uczennic. Maja, Weronika i Pola odebrały wspaniałe nagrody od sławnego człowieka Świętego Mikołaja. Były to: dyplomy, gry i duże puszyste owieczki. Ponadto cała klasa 0 „b” otrzymała chustę animacyjną i  grę edukacyjną o tematyce ekologicznej.

Wielką atrakcją było zdjęcie wszystkich Finalistów ze Św. Mikołajem.

Gromkimi oklaskami został nagrodzony występ grupy akrobatycznej Replay.

Na zakończenie uroczystości czekał na dzieci słodki poczęstunek w restauracji Różowy Kontrabas. Dziewczynki wraz z rodzicami i wychowawczynią w doskonałych humorach wróciły do domu szczęśliwe i zadowolone.

 Dumne i piękne artystki: Weronisia, Maja i Pola

Radość wychowawczyni ze zdolnych uczennic

Szczęśliwe mamy i ich małe artystki z Mikołajem Kopernikiem

Wspólne zdjęcie ze Św. Mikołajem

Mikołaj Kopernik w towarzystwie Fryderyka Chopina i innych sławnych ludzi

Popisy grupy akrobatycznej Replay

 

Anna Wójcik 

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!