Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Światowe Dni Świadomości Autyzmu - podsumowanie akcji

Czas pandemii jest dla nas wszystkich bardzo trudny, ale jak się okazuje nie utrudnia nam on działania. Zorganizowana w naszej szkole akcja

Nie Bądź Obojętny Bądź Niebieski

cieszyła się ku naszej radości dużym zainteresowaniem. Wielu uczniów 2 kwietnia założyło niebieski element stroju, lub wykonało pracę plastyczną wykonując piękny gest solidarności w stronę swoich kolegów i koleżanek z Autyzmem.

Jak widzimy nawet w tych trudnych dla nas czasach potrafimy okazywać swoją solidarność i tolerancję dla naszych wyjątkowych kolegów i koleżanek, którzy pomimo ograniczeń mają wiele umiejętności i zdolności.

Za to serdecznie Wam dziękujemy i zapraszamy do udziału w innych akcjach organizowanych w naszej szkole.

Anna Wilk
Magdalena Lechowska-Brych

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!