Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Pomagamy pieskom ze schroniska

Klasa 2b wzięła udział w akcji „Pomagamy pieskom ze schroniska”. W klasie odbyła się pogadanka na temat pomocy zwierzętom. Uczniowie oglądali prezentację o życiu zwierząt w schronisku oraz dowiedziały się kim są wolontariusze i czym się zajmują. Bardzo przejęli się losem psów w schronisku.

Postanowiliśmy zorganizować akcję zbierania karmy dla czworonożnych przyjaciół w pobliskim Przytulisku. Uczniowie wspólnie z rodzicami przynosili karmę dla pupili przez dwa tygodnie. Zebraliśmy bardzo dużą ilość, którą mama Filipa pani Adamczyk dostarczyła do schroniska.

 

Celem tej akcji było wdrażanie dzieci do niesienia pomocy potrzebującym czworonogom. Serdecznie dziękujemy rodzicom i uczniom za udział w tak szlachetnej akcji.

Organizatorzy:
Anna Wójcik
Monika Kopeć

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!