Pomagamy!

„Bogatym nie jest ten kto, posiada, lecz ten kto daje”
Św. Jan Paweł II

Nasza szkoła jako jedyna w Busku, dzięki uprzejmości sponsorów otrzymała serce na nakrętki, które pojawiło się na terenie naszej szkoły tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Dzięki dobrym ludziom i my będziemy mogli czynić dobro. Dlatego zachęcam wszystkich, aby przyłączyli się do tak wspaniałej akcji, pomagania słabszym i potrzebującym.

Będziemy zbierać nakrętki dla
Karola Chrobota ucznia 8 klasy PSP im. Jana Pawła II
w Zbludowicach

Chłopiec choruje na cukrzycę typu I. Leczenie jest bardzo kosztowne. Zbierając nakrętki możemy wesprzeć jego rodzinę w tej trudnej walce z chorobą.

Bardzo dziękujemy naszym sponsorom, którzy otworzyli swoje serca, na krzywdę drugiego człowieka. Serdeczne podziękowania dla firmy pana Artura Wilk, który wyspawał nam to piękne serce i firmie RENAL Pani Renaty Styrna z Mikułowic za pomalowanie.

Za okazaną życzliwość i serce w pomaganiu innym Serdecznie Dziękujemy.

Anna Wilk