Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Zapach świąt

Nic nie przypomina nam tak świąt Bożego Narodzenia jak zapach wypiekanych domowych pierników. W ramach innowacji pedagogicznej „Arteterapia szansą na rozwój” zostały zorganizowane warsztaty pt. „Dekorowanie pierników” dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dzieci wspólnie ze swoimi nauczycielami ozdabiały pierniki w różnych kształtach, używając do tego pisaków cukrowych, lukru, kolorowych posypek. Uczniowie z wielką radością nie tylko dekorowali ciasteczka, ale również z wielką ochotą kosztowali tych wszystkich słodkości, które znalazły się na stole. Zajęcia te wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój przy akompaniamencie kolęd i pastorałek dzieci wspólnie z nauczycielami spędziły miło czas pracując i podśpiewując znane kolędy.

Agnieszka Zawalska
Monika Kopeć
Anna Wilk

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!