Zwycięstwo w konkursie „Stołówka z klasą”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że laureatem konkursu „Stołówka z klasą” została Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku-Zdroju.

W ostatnich tygodniach internauci głosowali na najlepsze ich zdaniem prace konkursowe.

PSP nr 2 w Busku-Zdroju reprezentowała praca Natalki Tometczak. Potrzeba tworzenia dziewczynki wywodzi się z wielkiej pasji. Stara się malować otaczający świat swoimi oczami, nie zważając na żaden kierunek czy tendencje, bo w sztuce najważniejsze jest chyba to, czy mamy coś ciekawego do zaproponowania. Już samo zakwalifikowanie się jej pracy do finału było ogromnym wyróżnieniem. Zwycięstwo to prawdziwy sukces.

Cytując fragment z regulaminu organizatora konkursu Kaufland „Uczniowie spędzają w szkolnej ławce sporą część dnia, czasem nawet do siedmiu-ośmiu godzin. W tym czasie każde dziecko powinno zjeść przynajmniej dwa spośród pięciu zalecanych posiłków: drugie śniadanie oraz obiad. To podstawa zdrowego i pełnego smaku życia – tak uważają specjaliści-dietetycy. Ważne są przy tym nie tylko skład, zapach i wygląd posiłku, ale również miejsce jego spożywania…”.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom, zaprzyjaźnionym szkołom, mieszkańcom miasta za wsparcie w głosowaniu To również dzięki Wam możemy odnowić stołówkę szkolną. Zrobiliśmy to razem!!!

koordynator konkursu Wioletta Kumor