Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Przedstawienie bożonarodzeniowe „Zbliżają się święta Bożego Narodzenia” w klasie I „b”

„Jak to dobrze, że są święta,
które łączą wszystkich,
kiedy ludzie i zwierzęta
są nam drodzy, bliscy,
winy sobie przebaczają”.

Nie ma w kalendarzu bardziej rodzinnych niż grudniowe święta Bożego Narodzenia. Wigilijny stół, przystrojona choinka, wspólne śpiewanie kolęd – to wszystko łączy ludzi, sprawia, że stajemy się lepsi, dla siebie bardziej życzliwi. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie klasy I „b” przygotowali przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Zbliżają się święta Bożego Narodzenia”, które przypominają wszystkim, aby w tym wyjątkowym dniu pamiętać również o zwierzętach. Mali aktorzy w ciekawy, zabawny sposób poprzez śpiew i recytację wprowadzili wszystkich zaproszonych gości: panią dyrektor Małgorzatę Chrzanowską, rodziców, młodszych kolegów z klasy „0” i nauczycieli w świąteczny nastrój.

Wszyscy byli pięknie i odświętnie ubrani, niektórzy przebrani za kota, bałwanka, psa, zająca, jelonka, dzika.

W tle wnętrze klasy świątecznie udekorowanej, z boku karmnik, choinka, na ścianach prace uczniów, przedstawiające święta i zimowe krajobrazy. To tworzyło jeszcze wspanialszą i uroczystszą atmosferę. Na stole rozłożone były przygotowane przez rodziców przeróżne pyszności, ciasta własnych wypieków, rogaliki i owoce. Złożyliśmy sobie życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem.

Nasze świętowanie zakończyło wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.

Anna Wójcik, Monika Kopeć

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!