Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie z Mickiewiczem i Słowackim w V c

22 listopada 2019 r. klasa V c zaprosiła Panią Dyrektor i klasę III a wraz z wychowawczynią na wieczór poetycki pt.: „Spotkanie z Mickiewiczem i Słowackim”. Uczniowie klasy V przygotowali najpiękniejsze wiersze o miłości, tęsknocie za ojczyzną wybitnych polskich wieszczów.

Jesienne, długie, szare wieczory można spędzić czytając literaturą piękną, recytując utwory i poddać się refleksji nad nimi. Piątoklasiści postanowili przybliżyć poezję młodszym kolegom i recytując teksty w pięknych strojach zachęcali ich do takiego spędzenia czasu wolnego.

Młodsi koledzy byli pod wrażeniem „starszaków” i przekonali się jak miło można spędzić czas, zastępując gry komputerowe lekturą polskich przedstawicieli romantyzmu.

poezja2019_1.jpg - 66.82 KB

poezja2019_3.jpg - 57.24 KB

Halina Mazur

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!