Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Tydzień z piłką nożną

W dniach 21.10.2019 – 24.10.2019 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rozgrywkach mini piłki nożnej w poszczególnych kategoriach wiekowych, na hali sportowej przy ul. Kusocińskiego w Busku-Zdroju. Zawody te rozegrano w ramach eliminacji miejsko-gminnych, które miały wyłonić reprezentantów naszej gminy w dalszych rozgrywkach.

Z różnym skutkiem powiodło się poszczególnym drużynom naszej szkoły.

W roczniku 2007 i młodszym chłopców drużyna PSP nr2 Busko pod opieką pani Agnieszki Mączyńskiej wywalczyła II miejsce i awans do zawodów powiatowych, ulegając w finale, w rzutach karnych, 1:2 drużynie z Kołaczkowic. Skład zespołu: Wójcik Mikołaj – bramkarz, Fiuk Mikołaj, Partyka Wiktor, Chodór Mikołaj, Dziewirz Piotr, Wasilewski Wiktor, Michalski Amadeusz, Połonowski Kacper.

Drużyna dziewcząt, również pod opieką pani Agnieszki Mączyńskiej, w kategorii 2007 i młodsi zdobyła III miejsce po zaciętej walce. Najlepszą zawodniczką naszej ekipy została Pełka Gabriela, która zdobyła 3 bramki i przesądziła o zwycięstwie 2:1 nad reprezentacją ze Zbludowic i remisie 1:1 ze szkołą z Szańca. Skład drużyny: Pełka Gabriela, Milewicz Dominika, Szymańska Emilia, Lech Katarzyna, Piwowarczyk Nikola, Matyszkiewicz Marika, Czerw Weronika.

23 października drużyna chłopców rocznik 2005-2006 pod opieką pana Roberta Papaja zdobyła III miejsce, przegrywając II miejsce w małych punktach z ZPO z Szańca. Skład drużyny: Brutkowski Ernest, Cira Mikołaj, Dziura Kacper, Kozar Nikodem, Pawełczyk Szymon, Powroźnik Damian, Jankowski Marcin, Trzaska Kacper.

24 października dziewczęta pod opieką pani Kalety Małgorzaty w składzie: Dalach Weronika, Kornaś Patrycja, Kasza Natalia, Mołas Aleksandra, Kaleta Julia, Kozieł Dominika, Kosałka Wiktoria, Wojciechowska Klaudia, Wojciechowska Nikola, Szymanek Julia zdobyły III miejsce w miejsko-gminnych zawodach w mini piłkę nożną rocznik 2005-2006.

Cieszymy się, że piłka nożna cieszy się popularnością zarówno wśród chłopców jak i wśród dziewczyn.

Życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Mączyńska

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!