Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

III b i Noc Bibliotek

4 października 2019 r. klasa III b pod opieką P.P Renaty Sztuk i Renaty Kowalskiej na zaproszenie pracowników udała się do Biblioteki Pedagogicznej w Busku-Zdroju. W ramach Nocy Bibliotek uczniowie uczestniczyli w warsztatach literacko-detektywistycznych p.t. „Język śladów” – tajniki pracy detektywa na przykładzie lektury Grzegorza Kasdepke p.t. „Detektyw Pozytywka”.

Głównym celem spotkania było ukazanie dzieciom, jak wiele możemy dowiedzieć się o ludziach na podstawie śladów pozostawionych przez nich oraz w jaki sposób ślady pozostawione przez człowieka mogą przemawiać do nas. W czasie zajęć było mnóstwo śmiechu i zabawy. Uczniowie rozwiązywali zagadki, rebusy i co najważniejsze szukali śladów „złodzieja książki”.

Niniejszym składamy serdeczne podziękowania P.P. E. Tarapacie, A. Jasińskiej oraz Panu Gutowi.

Więcej informacji na stronie www.busko.com.pl

noc_bibl2019_1.jpg - 67.40 KB

noc_bibl2019_2.jpg - 74.73 KB

noc_bibl2019_3.jpg - 78.02 KB

noc_bibl2019_4.jpg - 85.02 KB

Renata Sztuk

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!