Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Klasa III b w Bibliotece Pedagogicznej

12 września 2019 r. klasa III b gościła w Bibliotece Pedagogicznej. Spotkanie przebiegało w dwóch częściach.

Najpierw odbyła się sesja zdjęciowa w ramach projektu sleeveface polegająca na zrobieniu zdjęcia z zasłoniętą przez okładkę książki częścią twarzy. Mieliśmy przy tym mnóstwo zabawy.

bibl2019_1.jpg - 94.61 KB

Druga część spotkania poświęcona była spotkaniu z paniami ze Stowarzyszenia Stopniczanki. Spotkanie to odbyło się w ramach 27. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa. Pani Wiola Ciećko, szefowa Zamku w Stopnicy i członkini stowarzyszenia wraz z koleżankami zapoznała nas z tradycjami, folklorem i obyczajami Ziemi Świętokrzyskiej. Więcej informacji na www.busko.com.pl.

bibl2019_2.jpg - 97.05 KB

Renata Sztuk

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!