Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatni raz ósmych klas

Jeszcze kilka dni wiosny, a nastrój i pogoda całkiem już wakacyjne. Pierwszy letni bal absolwentów pod hasłem „Ostatni raz ósmych klas” odbył się w naszej szkole 6 czerwca 2019 roku.

Ósmych klas w szkole nie było całe wieki, a ostatni absolwenci szóstych klas opuścili nasze mury trzy lata temu. I właściwie to nikt nie wiedział, jak z przytupem zakończyć szkołę. Było mnóstwo pomysłów: od komersu, poprzez ognisko, aż po bal. Stanęło na zwykłej szkolnej dyskotece, która zawierała elementy balu, szczególnie dzięki pięknym kreacjom dziewczyn. Z ogniska co prawda zrezygnowaliśmy, ale i tak było bardzo gorąco – od temperatury i od emocji. Można było odnieść wrażenie, że letnia pora, i to, że słońce długo nie chciało zajść, będzie przeszkadzać młodym tancerzom. Ale nic bardziej mylnego. Kiedy nasi kochani „prawie absolwenci” pojedli ciast, przeczytali całe internety na smartfonach, zjedli pyszny obiad, wreszcie ruszyli w tany. Na początek – „belgijka”, która tancerzy wykończyła kondycyjnie.

Kiedy usiedli, żeby odpocząć, nic nie wskazywało na to, że wrócą na parkiet. W tym momencie wkroczyły nieocenione mamy. Porwały do tańca synków, niekoniecznie swoich i, ku ogólnej radości, impreza rozkręciła się na nowo.

Świetną zabawę ósmoklasiści zawdzięczają ogromnemu zaangażowaniu rodziców, którzy zadbali o poczęstunek i bezpieczeństwo dzieci.

Młodsi o rok koledzy zapewnili wspaniałą muzykę i spełnianie muzycznych życzeń.

Kolorowa, wesoła impreza trwała do wieczora. Pożar emocji pod koniec imprezy został zgaszony morzem łez. „Ostatni raz z moją klasą” płynął z głośników, a uczestnicy balu tak się rozczulili, że trudno im było opanować szloch. Nic dziwnego. Opuszczają przecież najfajniejszą podstawówkę w okolicy.

Siódmoklasiści! Już Wam zazdrościmy Waszego balu za rok! Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania organizacyjne, wszak mamy już doświadczenie.

Ósmoklasiści i ich wychowawczynie

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!