Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

VIII. Festiwal Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców

5 kwietnia 2019 r. w buskiej hali sportowej przy ulicy Kusocińskiego już po raz ósmy odbył się Festiwal Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców, organizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju. W tegorocznej edycji udział wzięły dwie drużyny chłopców z naszej szkoły. Uczniowie klasy siódmej (występując pod nazwą KS ARENA) wygrali wszystkie mecze i zajęli pierwsze miejsce. Zawodnicy z klas ósmych uplasowali się na trzecim miejscu.

Skład drużyn:

Klasy siódme: Oskar Wojciechowski, Igor Tracz, Jakub Jankowski, Hubert Brzyś, Bartosz Bucki, Hubert Seremak, Marcel Syczuk (kl.VI). Opiekun Lucyna Kozłowska

Klasy ósme: Piotr Nowak, Michał Nowak, Dominik Papaj, Maciej Łysak, Filip Woźniak, Igor Wójcik, Kacper Lemańczyk, Piotr Pająk, Oliwer Budziński, Tomasz Koziara. Opiekun Robert Papaj

festiwal2019_1.jpg - 105.88 KB

festiwal2019_2.jpg - 62.04 KB

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!