Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Szanowni Rodzice uczniów naszej szkoły oraz oddziału przedszkolnego

W związku z akcją strajkową, wynikami referendum oraz informacją Zarządu Oddziału ZNP w Busku-Zdroju, prawdopodobnie od środy 10.04.2019 r. większość pracowników naszej szkoły przystąpi do strajku. Może nastąpić odwołanie zajęć, szczególnie 10, 11 i 12 kwietnia 2019 r. Oznacza to, że problem może pojawić się nie tylko w kwestii nauczania, ale także w opiece nad dziećmi. Stąd, w poczuciu odpowiedzialności i w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, zwracamy się do Państwa z prośbą o rozważenie możliwości zapewnienia swojemu dziecku opieki. Może dojść do sytuacji, w której opieka nad wszystkimi uczniami będzie niemożliwa, jeśli liczba uczniów przekroczy dopuszczalne maksimum, a liczba strajkujących nauczycieli będzie znana dopiero w dniu strajku. Masowy charakter ogólnopolskiej akcji protestacyjnej odbiera możliwość skutecznego zorganizowania zastępstw nauczycieli biorących w niej udział.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość w tej trudnej sytuacji. Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych decyzjach. Prosimy o śledzenie wiadomości w Librusie i na stronie internetowej naszej szkoły.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, dodatkowymi dniami wolnymi dla uczniów od zajęć dydaktycznych ustalonymi w porozumieniu z Radą Pedagogiczną, Radą Rodziców i Samorządem Uczniowskim w roku szkolnym 2018/19 są: 15.04.2019 r. (poniedziałek), 16.04. 2019 r. (wtorek), 17.04. 2019 r. (środa) - egzamin, który w naszej szkole będą pisać uczniowie klas ósmych. Wolne od zajęć dydaktycznych mają uczniowie klas I-VII. Nauczyciele pracują w Komisjach.

Z poważaniem,
Dyrekcja Szkoły

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!