Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Działoszycach

2 kwietnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłki ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Działoszycach. W turnieju wzięło udział 6 zespołów. Drużyna z naszej szkoły wygrała wszystkie mecze pokonując w finale zespół gospodarzy 8:2. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcel Syczuk.

W związku z tym, że 2 kwietnia jest dniem osób z autyzmem, którego symbolem jest kolor niebieski, drużyna w ramach solidarności wystąpiła w niebieskich strojach, a okazały puchar za zwycięstwo zadedykowała dzieciom autystycznym z naszej szkoły.

Zespół wystąpił w następującym składzie: Marcel Syczuk, Błażej Makowski, Hubert Seremak, Mikołaj Wójcik, Mikołaj Chodór, Jakub Fiuk, Bartosz Gąsior, Mateusz Jaworski, Jakub Kasperek, Wiktor Partyka, Jakub Peroń, Jakub Studzizur, Łukasz Zając, Mikołaj Kopek, Mateusz Wach.

Opiekun zespołu – Robert Papaj

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!