Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Wizyta pierwszaków w klinice zdrowia i urody

25.03.2019 r. uczniowie klasy 1 b wybrali się do DORMED MEDICAL SPA KLINIKI ZDROWIA I URODY, której właścicielką jest mama Bartka – Pani Dorota Sagan. Dzieci zostały wspaniale przyjęte i miały okazję zobaczyć jak wygląda profesjonalna klinika.

Z dużym zainteresowaniem oglądały wyposażenie oraz sprzęt potrzebny do wykonywania różnych zabiegów.

Zapoznały się z:

  • metodami leczenia brodawek, wrastających paznokci;
  • techniką upiększania paznokci;
  • masażami, zarówno na urządzeniach masujących, jak i wykonywanymi ręcznie.

Każde dziecko miało okazję skorzystać chociażby przez chwilę, pod okiem profesjonalnych specjalistów, z urządzeń masujących m.in. z fotela masującego i platformy wibracyjnej.

Największe zainteresowanie wzbudziło badanie stóp na Podoskopie i Komputerowa Analiza Postawy i Chodu za pomocą Maty Podobarycznej, gdzie dzieci zapoznały się z prawidłową budową stóp, ich defektami, metodami korekcji przy pomocy Indywidualnych Wkładek Ortopedycznych i ćwiczeń gimnastycznych.

Wycieczka do kliniki sprawiła dzieciom dużo radości i dostarczyła wiele ciekawych wiadomości i doświadczeń.

Dziękujemy Pani Dorocie, właścicielce kliniki przede wszystkim za zaproszenie, ciepłe przyjęcie, ogromne zaangażowanie oraz słodki poczęstunek. Była to dla nas niezapomniana, wspaniała przygoda i jednocześnie ciekawa lekcja, która nie musiała odbyć się w sali lekcyjnej. :)

dormed2019_1.jpg - 77.88 KB

dormed2019_2.jpg - 70.07 KB

dormed2019_3.jpg - 60.21 KB

dormed2019_4.jpg - 68.47 KB

Czesława Parada,
Ewelina Zwierzchowska,
Monika Koszela

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!