Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

"Szczypiorniak IV"

Czwarte miejsce zajęli czwartoklasiści w zawodach piłki ręcznej "Szczypiorniak IV", które odbyły się w dniu 12.03.2019 r. w hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie. Tylko jedna bramka dzieliła nas od meczu finałowego i walki o pierwsze miejsce. Ale sport to sukcesy i porażki, uczy jak pogodzić się z przegraną, kształtuje charakter i tylko prawdziwy sportowiec nigdy nie poddaje się. Mimo, że zawodnicy walczyli i dali z siebie wszystko to tym razem się nie udało... Ale będziemy dalej trenować i za rok weźmiemy rewanż!

Drużyna wystąpiła w składzie: Gabryś Wojciechowski, Daniela Xu, Piotruś Dziewirz, Gabrysia Pełka, Mateusz Bucki, Piotruś Stępień, Bartek Hynowski, Michał Morus, Borys Gaweł, Brygida Złotnik.

szczyp2019_1.jpg - 103.13 KB

szczyp2019_2.jpg - 70.82 KB

Lucyna Kozłowska
Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!