Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Lekcja z mistrzami w klasie II a

We wtorek 4 marca dwóch zawodników PGE VIVE Kielce Angel Fernandez Perez (skrzydłowy) i Bartłomiej Bis (kołowy) byli gośćmi naszej szkoły.

vive2019_1.jpg - 76.38 KB

Angel – hiszpański skrzydłowy dołączył do zespołu latem 2018 roku. To bardzo uprzejmy, pogodny i entuzjastycznie nastawiony do nauki języka polskiego zawodnik. Bartek Bis swoją przygodę z piłką ręczną rozpoczął już w czwartej klasie podstawówki, jak sam przyznaje, dość przypadkowo, bo na zajęcia namówił go kolega. Początkowo nie był przekonany do tej dyscypliny, ale z czasem zapałał do piłki ręcznej sympatią, która przerodziła się w pasję i sposób na życie. Do zespołu PGE VIVE Kielce dołączył w 2015 roku.

Spotkanie z sympatycznymi szczypiornistami było naprawdę ogromnym przeżyciem dla uczniów. Trwało ponad godzinę. Były wiersze, sportowe okrzyki, nie zbrakło także pytań, na które zawodnicy chętnie odpowiadali.

vive2019_2.jpg - 80.79 KB

Na drugą część spotkania wszyscy przenieśli się na salę gimnastyczną, gdzie uczniowie pod okiem mistrzów mieli okazję odbyć krótki trening. Był także czas na autografy, wspólne zdjęcia i upominki.

vive2019_3.jpg - 78.37 KB

A. Zawalska.

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!