Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Gwiazdkowy spektakl w klasie III A

Rodzice uczniów klasy III A wraz z wychowawcą w ramach prezentu gwiazdkowego zorganizowali wyjazd do teatru. Dzieci już po raz drugi były w prawdziwym teatrze. Tym razem odwiedziły Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Obejrzały spektakl pt. „Lokomotywa” do wierszy Jana Brzechwy, Marii Konopnickiej, Aleksandra Fredry i Juliana Tuwima.

Lokomotywa zabrała dzieci w podróż przez szalony plac zabaw, na którym wszystko jest możliwe: w piaskownicy zatańczyła igła z nitką, na zjeżdżalni pojawił się spóźniony słowik, a przed trzepakiem maszerował słoń Trąbalski. Była piękna muzyka, stroje, światła, konfetti i świetna zabawa.

Przeszliśmy też ulicami Tarnowa, przy słynnej ławeczce poetów zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie przy rzeźbie Jana Brzechwy i kaczki dziwaczki. Na koniec odwiedziliśmy McDonaldsa.

teatr2018_1.jpg - 100.60 KB

teatr2018_2.jpg - 89.91 KB

teatr2018_3.jpg - 118.27 KB

Marzena Gzyl

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!