V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pakujemy Prezenty”

18 grudnia 2018 r. odbyła się już kolejna edycja konkursu plastycznego o tematyce świątecznej. W tym roku dzieci zmagały się z bardzo trudnym tematem – pakowaniem prezentu.

Uczniowie byli wspaniale przygotowani do konkursu. Żaden pomysł nie powtórzył się, a dzieci wykazały się dużą kreatywnością. Pięknie zapakowane i ozdobione prezenty zdobią teraz naszą szkolną choinkę.

Komisja w składzie Pani Maria Dziewierz – plastyk i pan Stanisław Przodo – artysta i plastyk, emerytowany pracownik BSCK, nagrodziła następujących uczniów:

Klasy I

I miejsce ex aequo: Gabriel Seremak - ZPO Zbludowice i Justyna Frączek - ZPO Zbludowice

II miejsce: Ewa Kumor - PSP nr 2 Busko

Klasy II

I miejsce: Daniel Dulik - PSP Dobrowoda

II miejsce: Lena Brożyna - PSP Kołaczkowice

III miejsce ex aequo: Blanka Wiewióra - PSP nr 3 Busko i Joanna Szumilas - PSP nr 2 Busko

Klasy III

I miejsce: Maja Brych - PSP nr 2 Busko

II miejsce: Weronika Czerw - PSP nr 2 Busko

Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie.

konk_prezent2018_1.jpg - 92.87 KB

konk_prezent2018_2.jpg - 89.36 KB