Sukcesy pierwszaków w gminnym konkursie ekologicznym

30 listopada 2018 r. w urzędzie Miasta i Gminy Busko-Zdrój odbyło się podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród w konkursie ekologicznym pod hasłem „Chroń powietrze, nie spalaj odpadów”. Głównym celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowań ograniczeniem niskiej emisji poprzez wyeliminowanie spalania odpadów i właściwą gospodarkę nimi.

W konkursie naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów z klasy I b. Wykonali oni ciekawe prace wieloma różnorodnymi technikami plastycznymi.

Wśród uczestników konkursu uznanie w oczach jury zdobyli:

II miejsce – Filip Połonecki

III miejsce – Maja Matuszewska;

dyplomy z wyróżnieniem: Zuzanna Papaj, Katarzyna Łukasik, Emilia Tytko, Lana Zgórska.

Obecny na uroczystości burmistrz Buska-Zdroju p. Waldemar Sikora podziękował uczestniczącym w konkursie szkołom za zaangażowanie i wkład w dbałość o środowisko.

Dla wszystkich uczestników i szkół biorących udział w konkursie organizatorzy ufundowali cenne nagrody.

Brawo pierwszaki! Godnie reprezentujecie naszą szkołę.

Czesława Parada