Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Święto Pluszowego Misia to świetny pomysł!

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Nie jest to przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, bo obchodzi się je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś miał swoje setne urodziny.

W tym roku święto wypadło w niedzielę, niemniej Samorząd szkolny, chcąc zaakcentować ten miły wszystkim dzieciom dzień, zaproponował, aby przyniosły one swoje pluszaki do szkoły w poniedziałek 26 listopada. Jak się okazało, z entuzjazmem pochwyciły tę inicjatywę i zapakowały do plecaków duże i małe pluszowe maskotki, mięciutkie i puchate, o różnych kształtach i kolorach. Towarzyszyły one zarówno młodszym jak i starszym uczniom na lekcjach i przerwach, podczas których ich właściciele chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć. Wynika z tego, że pluszowy miś to w dalszym ciągu najpopularniejsza zabawka.

Rzeczywiście, trudno sobie wyobrazić współczesny świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem nie tylko dzieci, ale i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz powiernikiem największych tajemnic i sekretów.

Dzięki towarzystwu tych wyjątkowych gości w naszej szkole ten dzień przebiegał w radosnej i przyjaznej atmosferze. Dzieci wymieniały się maskotkami, podziwiały je i bawiły się nimi, co świadczy o tym, że są one dla nich nadal najlepszą przytulanką. Pluszowy miś to przecież wierny, oddany przyjaciel z dzieciństwa, ulubieniec, do którego było się bardzo przywiązanym.

Zdjęcia, które wykonaliśmy w tym dniu naszym kolegom i koleżankom z ich pluszakami świadczą, że wielu z nich ma swojego ulubionego misia i wcale się tego nie wstydzi. Dzień Pluszowego Misia dostarczył wszystkim wiele radości i uśmiechu.

pluszak2018_1.jpg - 79.79 KB

pluszak2018_2.jpg - 98.07 KB

Samorząd szkolny

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!