Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Finał wojewódzki sztafetowych zawodów pływackich

21.11.18 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finale wojewódzkim w sztafetowych zawodach pływackich, które odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Uczniowie reprezentowali szkołę w kategorii dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopców zajęła 8 miejsce i wystąpiła w składzie: Hubert Tomczyk, Dominik Papaj, Bartosz Gluzicki, Tomasz Koziara, Michał Nowak, Piotr Pająk, Jakub Kazimierczyk, Emil Sadowski, Dawid Seremak, Oliwer Budziński, Szymon Sikora. Drużyna dziewcząt zajęła 9 miejsce i wystąpiła w składzie: Aleksandra Cierniak, Weronika Dalach, Sara Guerfi, Alicja Handzlik, Natalia Kasza, Patrycja Kornaś, Dominika Kozieł, Kinga Osak, Natalia Paździor, Julia Szymanek.

Opiekę nad drużynami sprawowali: Robert Papaj i Małgorzata Kaleta.

Robert Papaj

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!