Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

CHARYTATYWNY TURNIEJ SZACHOWY w Sanatorium Marconi

W sobotę 3 lutego 2018 r. siedemnastu najlepszych szachistów naszej szkoły wzięło udział w wyjątkowym pod względem organizacji, obsługi i prowadzenia, Turnieju Szachowym na rzecz Hospicjum w Busku-Zdroju. To wspaniałe wydarzenie było inicjatywą nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, przy dużym zaangażowaniu Wolontariatu Szkolnego, we współpracy z Zarządem Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. oraz Ludowym Uczniowskim Katolickim Klubem Sportowym. Wzięło w nim udział 82 szachistów. Byli to uczniowie z Buska-Zdroju i województwa świętokrzyskiego, dorośli mieszkańcy naszego miasta oraz przyjezdni goście. Imprezę szachową honorowym patronatem objęli: Świętokrzyski Kurator Oświaty, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Starosta Buski. Patronat medialny sprawowali: Portal Busko.com.pl, Telewizja Ponidzie.TV, Tygodnik Ponidzia, Echo Dnia.

WYNIKI TURNIEJU:

W kategorii do lat 10:
1. Wiktor Partyka PSP Nr2 Busko-Zdrój, LUKKS Kielce
2. Geworg Czobanian, LUKKS Kielce
3. Jakub Karyś, LUKKS Kielce
4. Julia Wittych, AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska
5. Maciej Kulpiński PSP nr2 Busko-Zdrój, LUKKS Kielce
6. Tomasz Zawadzki, LUKKS Kielce Wodzisław

Amatorzy do lat 10:
1. Natan Duda, Wojkowiec
2. Rozalia Bandoła PSP nr2 Busko-Zdrój
3. Kacper Suwara PSP nr2 Busko-Zdrój

Amatorzy do lat 18:
1. Fąfara Antoni, Staszów
2. Wójcik Igor PSP nr2 Busko-Zdrój
3. Bondziński Olaf, LUKKS Kielce

W przerwie turniejowej uczestnicy wysłuchali pięknego koncertu muzycznego. Wzięli także udział w konkursie plastycznym nadzorowanym przez panią Magdalenę Malinowską. II miejsce zajął Wiktor Partyka, III m. Amelka Wach.

Wszyscy uczestnicy do lat 10 otrzymali karnety do Kulkolandii. Rozdano darmowe bilety do kina i materiały reklamowe.

Gratulujemy wszystkim szachistom naszej szkoły wspaniałej gry! Życzymy kolejnych sukcesów.

szachy_markoni2018_1.jpg - 119.25 KB

szachy_markoni2018_2.jpg - 117.75 KB

szachy_markoni2018_3.jpg - 96.13 KB

szachy_markoni2018_4.jpg - 97.69 KB

Ewa Kupiec

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!