Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Babci i Dziadka w zerówkach

MOJA BABCIA, MÓJ DZIADEK… Te słowa przywołują tyle radosnych chwil!

Babciu, Dziadku życzę Ci,
zdrowia, szczęścia, dobrych dni
i słoneczka cały czas,
Babciu, Dziadku kochaj nas!

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczystość, która jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. 19 stycznia – dzieci z oddziału 0b, zaś 22 stycznia – dzieci z oddziału 0a, zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków i przygotowały dla nich specjalny program artystyczny. Dzieci chciały w ten sposób, wyrazić swoją wdzięczność i podziękować za zaangażowanie w ich wychowanie, opiekę oraz za serce jakie dziadkowie okazują swoim wnukom.

Przedszkolaki zaprezentowały swoim bliskim spektakl pt. „Czerwony Kapturek”. Wcielając się w role bohaterów baśni rozbawiły gości. Zabawne i pouczające scenki przeplatane były śpiewem. Dzieci w pięknych kostiumach perfekcyjnie odegrały swoje role. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Następnie, po odśpiewaniu „Sto lat” naszym seniorom, dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii.

Dziękujemy Wam, Kochane Babcie i Cudowni Dziadkowie za przybycie. Było nam bardzo miło gościć Was w naszej szkole. DZIĘKUJEMY!!!

dz_babci_zerowki_2018_1.jpg - 106.33 KB

dz_babci_zerowki_2018_2.jpg - 81.23 KB

dz_babci_zerowki_2018_3.jpg - 100.08 KB

Magdalena Mielowska, Czesława Parada

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!