Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Babci i Dziadka w klasie II „b”

23 stycznia klasa II „b” zorganizowała Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość miała miejsce w sali lekcyjnej, gdzie obecnością zaszczyciła nas duża grupa Babć i Dziadków, z czego ogromnie się ucieszyliśmy. Wnuczęta przygotowały przepiękny program artystyczny: inscenizację pt. „Proszę państwa oto rok” i wiersze. Wszystko zostało ubarwione wieloma piosenkami, na koniec zagrzmiało gromkie Sto lat dla wszystkich Babć i Dziadków, a później nastąpiło wręczenie własnoręcznie zrobionych laurek przez uczniów. Okazało się, że w naszej klasie są ukryte talenty muzyczne. Maksymilian śpiewał piosenkę pt. „Przez twe oczy zielone”, a akompaniował mu na perkusji Franek. Na koniec wszyscy częstowali się przepysznym ciastem i deserami, które upiekły mamusie uczniów. Mamy nadzieję, że wszystkim występ podobał się, a chwile spędzone w naszej szkole z wnukami na długo pozostaną w pamięci.

dz_babci_w2b_2018_1.jpg - 74.87 KB

dz_babci_w2b_2018_2.jpg - 97.34 KB

Anna Wójcik

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!