Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Wigilijnych spotkań nadszedł czas…

Tradycyjnie, jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia w każdej z klas odbyły się spotkania wigilijne. Dzięki wspólnym działaniom rodziców, dzieci i wychowawców szkolne pracownie zamieniły się w pełne magicznej atmosfery Bożego Narodzenia miejsca, w których najważniejszym punktem były wigilijne stoły nakryte śnieżnobiałymi obrusami. Nie zabrakło na nich pysznych tradycyjnych potraw wigilijnych i mnóstwa słodyczy. Świąteczny klimat podkreślały piękne dekoracje i kolędy śpiewane wspólnie tuż przed złożeniem sobie życzeń świątecznych i noworocznych  oraz połamaniem się opłatkiem.

Klasowe wigilie to wyjątkowe spotkania, podniosłe i wzruszające, pełne miłej, rodzinnej atmosfery. Ich tradycja w naszej szkole z pewnością nigdy nie zaginie.

wigilie2017_1.jpg - 89.33 KB

wigilie2017_2.jpg - 98.61 KB

wigilie2017_3.jpg - 96.52 KB

wigilie2017_4.jpg - 96.79 KB

wigilie2017_5.jpg - 85.07 KB

Justyna Nieć

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!