Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Świąteczny gość w klasie I a

Dzisiejszy dzień był niezwykły dla uczniów klasy I a. Odbyło się nasze pierwsze spotkanie wigilijne. Pan Patryk Kotarba, wystąpił w roli Mikołaja. Przyniósł pyszne pierogi z kapustą i grzybami. Inni rodzice zadbali o ryby i ciasta. Przy stole zastawionym z pomocą mam z Rady Rodziców, podzieliliśmy się opłatkiem, zjedliśmy posiłek i słuchaliśmy kolęd. Później czekała nas miła niespodzianka. Tata Wiktorii Kotarby, który na co dzień tworzy w kuchni niecodzienne dania, przyniósł do klasy pierniki i desery oraz mnóstwo kolorowych smacznych ozdób. Dostaliśmy fantastyczne białe czapki kucharskie. Pod nadzorem pana Patryka tworzyliśmy własne dekoracje z użyciem świeżych owoców leśnych, jadalnych kwiatów i czekoladowych kształtów. Potem oczywiście wszystko zjedliśmy. Wspaniałą atmosferę zapewniły też jasełka, które zaprezentowała nam klasa III b. Był to uroczysty i pełen wrażeń dzień.

wigilia2017_1.jpg - 92.72 KB

wigilia2017_2.jpg - 92.68 KB

wigilia2017_3.jpg - 87.41 KB

wigilia2017_4.jpg - 101.40 KB

wigilia2017_5.jpg - 81.47 KB

Alicja Zdziarska

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!