Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Droga do BETLEJEM

Są święta w kalendarzu najdroższe i sercu najbliższe, na te Święta czekają wszyscy. W każdym domu jest małe Betlejem: biały obrus na stole jak pieluszka, sianko pachnące jak w żłóbku, na choince światełka mrugają jak gwiazdy w ciemną noc na niebie…

W świąteczną atmosferę Bożego Narodzenia wprowadzili nas uczniowie kl. III b przedstawiając Jasełka. Bożemu Synowi w betlejemskiej szopce hołd składali Aniołowie, witali Mędrcy ze Wschodu, pasterze, dzieci i zwierzęta… bo z Bożego Narodzenia cieszy się cały świat i ludzkim głosem mówią także zwierzęta.

jaselka2017_1.jpg - 89.41 KB

jaselka2017_2.jpg - 91.61 KB

jaselka2017_3.jpg - 98.88 KB

s. Liliana, Ewa Kupiec

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!