Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

"Ubierzmy razem choinkę" 2017

W piątek 15 grudnia, tak jak dwanaście pozostałych szkół i przedszkoli, ubieraliśmy już czwarty raz choinkę na buskim rynku. Za przygotowanie ozdób na odpowiedzialne były panie Marzena Gzyl i Alicja Zdziarska. Przy pomocy dzieci, rodziców, a nawet babci, przygotowaliśmy piękne, kolorowe ptaszki i karmniki. Nasza choinka niesie ze sobą przesłanie, żeby pomóc przetrwać ptakom zimę.

Ubierać choinkę pomagała klasa pani Ewy Guni oraz nieoceniony pan Krzysiu. Klasa szósta śpiewała kolędy przy choince, do wspólnego kolędowanie dołączyli goście: marszałek województwa świętokrzyskiego pan Adam Jarubas, starosta pan Jerzy Kolarz i burmistrz pan Waldemar Sikora, a także mieszkańcy Buska.

Kolejny raz wywalczyliśmy zwycięstwo, nasza choinka okazała się najpiękniejsza. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej przygotowaniu.

choinka_rynek2017_1.jpg - 98.54 KB

choinka_rynek2017_2.jpg - 103.95 KB

Marzena Gzyl, Alicja Zdziarska

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!