Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Finał wojewódzkiego Turnieju Piłki Ręcznej

12 grudnia br. uczniowie klas IV naszej szkoły wzięli udział w finale wojewódzkiego Turnieju Piłki Ręcznej zorganizowanego w ramach programu „Gramy w Ręczną”, do którego szkoła przystąpiła w miesiącu wrześniu 2017 roku.

Drużyna, w skład której wchodzili zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, po zaciętej rywalizacji wywalczyła III miejsce.

final_reczna2017_2.jpg - 73.82 KB

Udział w Turnieju w Radoszycach był dużym przeżyciem dla młodych adeptów szczypiorniaka, gdyż rozgrzewkę przed meczami prowadzili zawodnicy Vive Tauron Kielce, a zarazem byli reprezentanci Polski w piłce ręcznej: Mariusz Jurkiewicz i Mateusz Jachlewski. Turniej rozgrywany był w dwóch grupach, a udział w nim wzięło 8 drużyn. Zawodnicy buskiej „dwójki” zajęli II miejsce w swojej grupie i w walce o brązowy medal pokonali drużynę gospodarzy SP Radoszyce 9-6.

Najlepszym bramkarzem imprezy został Wiktor Partyka.

final_reczna2017_1.jpg - 86.09 KB

Zespół Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 wystąpił w składzie: Dominik Bakalarczyk, Mikołaj Chodór, Krystian Dubielewicz, Bartosz Gąsior, Aleksandra Pająk, Marcelina Piłat, Emilia Prusak, Aleksandra Śledzik, Jakub Fiuk, Mateusz Jaworski, Jakub Kasperek, Wiktor Partyka, Jakub Studzizur, Jakub Peroń, Maciej Kulpiński.

Trenerem drużyny jest Robert Papaj.

Robert Papaj

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!